Něco málo o naší společnosti

Společnost byla založena v roce 2007 se záměrem ryze developerských projektů a jejich realizací. Během posledních  let  projekty začaly zpomalovat v nárůstu realizací, tak se společnost začala věnovat i původní činnosti navazující na dlouholetou zkušenost od roku 1995 a to je výstavba rodinných domů, bytových domů a rekonstrukcí.

V současnosti se společnost skládá s osob z praxí v oboru pozemního stavebnictví, stavební ekonomiky, financování staveb a znalostí moderních technologií.

Tyto zdroje společně vytváří integrovaný systém managementu, který je dobrým základem pro postupný rozvoj firmy s odborným  dozorem  v  průběhu výstavby.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.